Անհատական աշխատաժամանակ

Օգոստոսի 15

09:00 -11:00

Բակային աշխատանքներ

  • Բույսերի խնամք , ջրել
  • տարածքի մաքրություն՝ աղբահավաք։

11:00-12։00

Ծրագրերի վերանայում, ինքնակրթություն։

12:00-12:30

Ընդմիջում

12:30-14:00

Նախագծերի կազմում, հավաքագրում, բլոգավարություն։

Օգոստոսի 1619

09։00-11։00

Բակային աշխատանքներ

11։00֊12։00

Բլոգավարություն- դասընթաց մուտքի ճամբարի ճամբարականների հետ

12։00-12։30

Ընդմիջումից

12։30-14։00

Արատեսյան հավես- Եռօրյա ճամբարի նախագծի կազմում

Excell

Անհատական աշխատաժամանակ

Հունիսի 20-ից 24-ի Մանկավարժական ճամբարի ընդհանուր օրակարգ

9։00-12։15՝ աշխատանք մանկավարժական խորհուրդով

  • 9։00-9։30-մանկավարժական խորհրդի հավաք Միջին դպրոցի ակումբում
  • 9։30։10։00- մաքրության աշխատանքներ դրսով-ներսով
  • 10։00-12։15՝
  • տարեկան հաշվետվությունների հրապարակում
  • Տարվա աշխատանքի ամփոփում
  • Աշխատանք փոքր խմբերով
  • 11:00` հաջողած նախագծերի ներկայացում դպրոցի մանկավարժական խորհրդին:
    • հունիսի 20՝ ուսումնական նախագծեր
    • հունիսի 21՝ ուսումնական ճամփորդություններ
    • հունիսի 22՝ համագործակցային նախագծեր
    • հունիսի 23՝ ճամբարային նախագծեր
    • հունիսի 24՝ տարեկան հաշվետվություններ

12։20-12։50՝ ընդմիջում

13։00-13:20՝ ընդհանուր պարապմունք

13:20 —14։00 Մաթեմատիկա դասավանդողներ — Միջին դպրոց, ֆիզիկայի կաբինետ

մարզական ակումբներ (հունիսի 20 — 24)

Աշխատաժակ. 4-րդ ուսումնական շրջան

Նախագծերի, աշխատանքների իրականացում՝ ըստ ժամատախտակի

Երկուշաբթի

  • 9։00-9։30-ընդհանուր պարապմունք Մարմարյա սրահում
  • 9։30- 9։30-10։05-նախագիծ՝ «Հայկական ավանդական հարասանիք»
  • 10։10-10։55- Արհեստական բանականությունն ու դրա կիրառման արդյունքները, Ինչպես աշխատել «Thunkable» տիրույթում
  • 11:05-11:50-պար
  • 11։55-12։35- նախագիծ՝ «Հայկական ավանդական հարասանիք»
  • 12։35-12։55-ընդմիջում
  • 12։55-13։35-մարզական
  • 13։35-14։00-սովորողի նախասիրությամբ գործունեություն

Երեքշաբթի

  • 9։00-9։30-ընդհանուր պարապմունք Մարմարյա սրահում
  • 9։30- 9։30-10։05-հեծանվավարություն
  • 10։10-10։55-հեծանվավարություն
  • 11:05-11:50-ընտրություն
  • 11։55-12։35- ընտրություն
  • 12։35-12։55-ընդմիջում
  • 12։55-13։35-առողջապահական նախագիծ Քրիստինե Սահակյանցի հետ
  • 13։35-14։00-սովորողի նախասիրությամբ գործունեություն

Չորեքշաբթի

Մասնակցություն «Հակաբացիլ Կոմիտաս․ ֆլեշմոբ»-ին

Հինգշաբթի․ 

  • 9։00-9։30-ընդհանուր պարապմունք Մարմարյա սրահում
  • 9։30- 9։30-10։05-ֆիլմի դիտում
  • 10։10-10։55-տեխնոլոգիա՝ Հասմիկ Գրիգորյանի հետ
  • 11:05-11:50-ընտրություն
  • 11։55-12։35- ընտրություն
  • 12։35-12։55-ընդմիջում
  • 12։55-13։35-ֆիլմի դիտում
  • 13։35-14։00-սովորողի նախասիրությամբ գործունեություն

Ուրբաթ․ 

  • 9։00-9։30-ընդհանուր պարապմունք Մարմարյա սրահում
  • 9։30- 9։30-10։05-անհատական աշխատաժամանակների կազմում
  • 10։10-10։55-պար
  • 11:05-11:50- նախագիծ՝ Հասմիկ Իսրայելյանի հետ՝ «Պտտական մարմիններին ներկայացում»
  • 11։55-12։35- սեղանի զարգացնող խաղեր
  • 12։35-12։55-ընդմիջում
  • 12։55-13։35- մարմնամարզություն
  • 13։35-14։00-սովորողի նախասիրությամբ գործունեություն

Աշխատաժամանակ․ 2-րդ ուս․ շրջան

Երկուշաբթի
Երգ — 9․30-10․05
Նախագիծ — 10․10-10․55
Նախագիծ 11․05-11․50
Նախագիծ 11․55-12․40
Մարզական 12․55-14․00
Ամփոփում 14․00-14․20
Երեքշաբթի
Նախագիծ — 9․30-10․05
Նախագիծ 10․10-10․55
Ընտրութ․ 11․05-11․50
Ընտրութ․ 11․55-12․40
Նախագիծ 12․55-14․00
Ամփոփում 14․00-14․20
Չորեքշաբթի
Տեխն․ — 9․30-10․05
Նախագիծ 10․10-10․55
Նախագիծ 11․05-11․50
Պար 11․55-12․40
Նախագիծ 12․55-14․00
Ճամբ․ ամփ․ 14․00-14․20
Հինգշաբթի
Նախագիծ — 9․30-10․05
Նախագիծ՝ Էմմա Այվազյան 10․10-10․55
Ընտրութ․ 11․05-11․50
Ընտրութ․ 11․55-12․40
Նախագիծ 12․55-14․00
Ճամբ․ ամփ․ 14․00-14․20
Ուրբաթ
Նախագիծ — 9․30-10․05
Նախագիծ 10․10-10․55
Նախագիծ 11․05-11․50
Նախագիծ 11․55-12․40
Նախագիծ 12․55-14․00
Ճամբ․ ամփ․ 14․00-14․20

Անհատական աշխատաժամանակ

Աշխատաժամանակ

Օգոստոսի 24-28

Օգոստոսի 29-31

10:00- 16:00- Մասնագիտական վերապատրաստում ՀՊՄՀ-ում<<Ֆինանսական կրթություն>> թեմայով:

Հունիսի 14-25 աշխատաժամանակ

10։00֊13։00 ֊ Ամփոփիչ հավաք֊քննարկումներ

12:35-13:00-ընդմիջում

13:00-14:00-սեմինարներ, քննարկումներ մասնագիտական փոքր խմբերով

14:00-15:00-մարզական պարապմունքներ

Ուսումնական 4֊րդ շրջան

7-3 ջոկատ

1Աղախանյան Էրիկ Մկրտիչ
2Առաքելյան Հայկ Արտակի
3Ավագյան Հայկ Ավագ
4Բրուտյան Գևորգ Կարեն
5Գիգոլյան Վիկտորիա Տիգրան
6Խաչատրյան Ալիսա Վահե
7Խաչատրյան Հրանտ Հրաչյա
8Կարապետյան Նարե Արտակ
9Կիրակոսյան Մհեր Մուշեղ
10Հարությունյան Գագիկ Երվանդ
11Հովեյան Աշոտ Խաչիկ
12Հովհաննիսյան Ալիկ Մարտին
13Հովհաննիսյան Դանիել Կարեն
14Հովհաննիսյան Վիկտորիա Արկադի
15Մարտիրոսյան Դավիթ Աշոտ
16Ներսեսյան Գագիկ Ալեքսան
17Շվագիր Միքայել Արմանի
18Պապայան Տիգրան Գոռ
19Սարգսյան Սուսաննա Արմեն
20Սեմիրջյան Հրայր Առաքել
21Սերոբյան Վահագ Բենիամին
22Ստեփանյան Գրիգոր Վահե
23Ստեփանյան Լևոն Արսեն
24Մնացականյան Նարեկ Հայկի
25Սադոյան Բագրատ Հայկ
26
27
28
30
31


Ճամբարային օրակարգ/ աշխատաժամանակ
Երկուշաբթի
1. Երգ
2. Նախագիծ Մենք կազմում ենք խնդրագիրք։ (նախագիծը՝ ստորև)
3. Նախագիծ Մենք կազմում ենք խնդրագիրք։ (նախագիծը՝ ստորև)
4. Նախագիծ( Շրջայցերի, ճամփորդությունների քննարկում)
5, Նախագիծ՝ Խելացի պատուհաններ բացօթյա լսարանում (նախագիծը՝ ստորև)
6. Նախագիծ Խելացի պատուհաններ բացօթյա լսարանում (նախագիծը՝ ստորև)
Երեքշաբթի
1. Տեխնոլ
2. Նախագիծ Մենք կազմում ենք խնդրագիրք։ (նախագիծը՝ ստորև)
3. Ընտրութ
4. Ընտրութ
5. Նախագիծ Խելացի պատուհաններ բացօթյա լսարանում (նախագիծը՝ ստորև)
6. Նախագիծ Խելացի պատուհաններ բացօթյա լսարանում (նախագիծը՝ ստորև)
Չորեքշաբթի
1. Նախագիծ Մենք կազմում ենք խնդրագիրք։ (նախագիծը՝ ստորև)
2. Նախագիծ Մենք կազմում ենք խնդրագիրք։ (նախագիծը՝ ստորև)
3. Նախագիծ Խելացի պատուհաններ բացօթյա լսարանում (նախագիծը՝ ստորև)
4. Նախագիծ Խելացի պատուհաններ բացօթյա լսարանում (նախագիծը՝ ստորև)
5. Ֆիզկուլտ
6. Ֆիզկուլտ
Հինգշաբթի
1. Տեխնոլ
2. Նախագիծ Մենք կազմում ենք խնդրագիրք։ (նախագիծը՝ ստորև)
3. Ընտրութ
4. Ընտրութ
5. Նախագիծ Խելացի պատուհաններ բացօթյա լսարանում (նախագիծը՝ ստորև)
6. Նախագիծ Խելացի պատուհաններ բացօթյա լսարանում (նախագիծը՝ ստորև)
Ուրբաթ
1. Նախագիծ ( Շրջայցերի, ճամփորդությունների քննարկում)
2. Պար
3. Նախագիծ Մենք կազմում ենք խնդրագիրք։ (նախագիծը՝ ստորև)
4. Նախագիծ Մենք կազմում ենք խնդրագիրք։ (նախագիծը՝ ստորև)
5. Նախագիծ Խելացի պատուհաններ բացօթյա լսարանում (նախագիծը՝ ստորև)
6. Նախագիծ Խելացի պատուհաններ բացօթյա լսարանում (նախագիծը՝ ստորև)

Նախագծեր

Մանկավարժական գարմանային ճամբար

22.03.21֊ 27.03.21

10։30-11։20 Բակային աշխատանքներ, միջավայրի բարեկարգում. ղեկավար` Հասմիկ Ուզունյան

11։30-12։30- աշխատանք նախագծային խմբերով

 Մաթեմատիկան կրթահամալիրում
հեղինակայինը մաթեմատիկայի դասավանդման մեջ
. Միջին դպրոցում դասավանդողների խումբ, խմբի պատասխանատու՝ Լիանա Հակոբյան

13։00-15։00-Մասնակցություն մանկավարժական և այլ սեմինարների, բլոգավարություն, ինքնակրթություն,

Գնահատումը 6-8-րդ դասարաններում